Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga mužů
Podzim - 1. kolo
21.9.2013
17:00
LA001
SK Kuřim B
-
Sokol Újezd u Brna
Stanislav Chalupa
,
Petr Směja
,
22.9.2013
17:00
LA002
SK HC Tišnov
-
HK Ivančice B
Petr Směja
,
Patrick Netík
,
22.9.2013
11:00
LA003
Sokol Hostěrádky
-
Tatran Bohunice B
Jiří Prudký
,
Břetislav Kotulán
,
21.9.2013
15:00
LA004
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Matuška
,
Otakar Bujnoch
,
Podzim - 2. kolo
29.9.2013
11:00
LA005
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
29.9.2013
17:00
LA006
Tatran Bohunice B
-
SHC Maloměřice "B"
Tomáš Kubát
,
Zdenek Teller
,
27.9.2013
19:00
LA007
HK Ivančice B
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
29.9.2013
17:00
LA008
SK Kuřim B
-
SK HC Tišnov
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
Podzim - 3. kolo
6.10.2013
17:00
LA009
SK HC Tišnov
-
Sokol Újezd u Brna
Dominik Florián
,
6.10.2013
11:00
LA010
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim B
Jiří Matuška
,
Jaroslav Hanych
,
5.10.2013
15:00
LA011
SHC Maloměřice "B"
-
HK Ivančice B
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
6.10.2013
10:30
LA012
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice B
Zdenek Teller
,
Břetislav Kotulán
,
Podzim - 4. kolo
13.10.2013
10:30
LA013
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice B
Radovan Grimm
,
Zdenek Teller
,
3.11.2013
17:15
LA014
HK Ivančice B
-
Sokol Nové Bránice
Radovan Grimm
,
12.10.2013
17:00
LA015
SK Kuřim B
-
SHC Maloměřice "B"
Václav Horáček
,
Petr Směja
,
13.10.2013
17:00
LA016
SK HC Tišnov
-
Sokol Hostěrádky
Zdenek Teller
,
Roman Bauer
,
Podzim - 5. kolo
20.10.2013
10:30
LA017
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Újezd u Brna
Bedřich Nehyba
,
Oldřich Jelínek
,
19.10.2013
15:00
LA018
SHC Maloměřice "B"
-
SK HC Tišnov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.10.2013
10:30
LA019
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
19.10.2013
15:00
LA020
Tatran Bohunice B
-
HK Ivančice B
Tomáš Kubát
,
Roman Bauer
,
Podzim - 6. kolo
23.11.2013
18:45
LA021
HK Ivančice B
-
Sokol Újezd u Brna
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
26.10.2013
00:00
LA022
SK Kuřim B
-
Tatran Bohunice B
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
27.10.2013
17:00
LA023
SK HC Tišnov
-
Sokol Nové Bránice
Daniel Zourek
,
27.10.2013
11:00
LA024
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Břetislav Kotulán
,
Bedřich Nehyba
,
Podzim - 7. kolo
15.9.2013
17:00
LA025
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Újezd u Brna
Bedřich Nehyba
,
Daniel Zourek
,
15.9.2013
10:30
LA026
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Hostěrádky
Radovan Grimm
,
Petr Směja
,
15.9.2013
17:00
LA027
Tatran Bohunice B
-
SK HC Tišnov
Petr Směja
,
Jiří Prudký
,
15.9.2013
15:30
LA028
HK Ivančice B
-
SK Kuřim B
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
Jaro - 8. kolo
4.5.2014
11:00
LA029
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim B
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
3.5.2014
18:45
LA030
HK Ivančice B
-
SK HC Tišnov
Jiří Novotný
,
Adam Baader
,
4.5.2014
17:00
LA031
Tatran Bohunice B
-
Sokol Hostěrádky
Pavel Novotný
,
Petr Samek
,
4.5.2014
10:30
LA032
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice "B"
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 9. kolo
11.5.2014
10:30
LA033
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Daniel Douda
,
Oldřich Jelínek
,
23.3.2014
15:00
LA034
SHC Maloměřice "B"
-
Tatran Bohunice B
Zdenek Teller
,
Petr Směja
,
11.5.2014
11:00
LA035
Sokol Hostěrádky
-
HK Ivančice B
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
11.5.2014
17:00
LA036
SK HC Tišnov
-
SK Kuřim B
Zdenek Teller
,
Jiří Špunar
,
Jaro - 10. kolo
30.3.2014
11:00
LA037
Sokol Újezd u Brna
-
SK HC Tišnov
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
30.3.2014
17:00
LA038
SK Kuřim B
-
Sokol Hostěrádky
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
30.3.2014
15:00
LA039
HK Ivančice B
-
SHC Maloměřice "B"
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
29.3.2014
14:00
LA040
Tatran Bohunice B
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 11. kolo
27.4.2014
17:00
LA041
Tatran Bohunice B
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Špunar
,
Jindřich Berger
,
25.4.2014
19:00
LA042
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice B
Jan Timco
,
David Šlezingr
,
26.4.2014
15:00
LA043
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.4.2014
11:00
LA044
Sokol Hostěrádky
-
SK HC Tišnov
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
Jaro - 12. kolo
6.4.2014
11:00
LA045
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Hostěrádky
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
6.4.2014
17:00
LA046
SK HC Tišnov
-
SHC Maloměřice "B"
Tomáš Kubát
,
Jiří Špunar
,
6.4.2014
15:00
LA047
SK Kuřim B
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
4.4.2014
19:00
LA048
HK Ivančice B
-
Tatran Bohunice B
Jindřich Berger
,
Dominik Florián
,
Jaro - 13. kolo
18.5.2014
11:00
LA049
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
19.4.2014
11:00
LA050
Tatran Bohunice B
-
SK Kuřim B
Petr Směja
,
Jiří Dolina
,
17.5.2014
15:30
LA051
Sokol Nové Bránice
-
SK HC Tišnov
Dominik Florián
,
Roman Bauer
,
19.4.2014
10:00
LA052
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Václav Horáček
,
Milan Letev
,
Jaro - 14. kolo
12.4.2014
11:00
LA053
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice "B"
Milan Letev
,
Jiří Dolina
,
13.4.2014
11:00
LA054
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Nové Bránice
Jaroslav Hanych
,
Jan Timco
,
13.4.2014
16:00
LA055
SK HC Tišnov
-
Tatran Bohunice B
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
12.4.2014
10:30
LA056
SK Kuřim B
-
HK Ivančice B
Radovan Grimm
,
Filip Procházka
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.