Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.8.2015
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 15:30
AC132
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
4.5. 18:00
AC122
Bohemians - Ledeč n.S.
23 : 26
26.4. 15:30
AC119
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 38
13.4. 17:00
AC111
Chodov B - Ledeč n.S.
28 : 24
29.3. 15:30
AC106
Ledeč n.S. - S.Vršovice
26 : 35
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
1.3. 15:30
AC080
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
18 : 32
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
15.2. 17:00
AC067
Šťáhlavy "B" - Ledeč n.S.
24 : 19
30.11. 15:30
AC056
Ledeč n.S. - Bohemians
28 : 28
23.11. 18:00
AC053
Třeboň - Ledeč n.S.
36 : 16
16.11. 15:30
AC045
Ledeč n.S. - Chodov B
25 : 20
9.11. 12:00
AC040
S.Vršovice - Ledeč n.S.
29 : 18
26.10. 15:30
AC034
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
15 : 25
20.10. 18:00
AC027
Košutka - Ledeč n.S.
28 : 22
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
6.10. 18:00
AC014
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
30 : 22
21.9. 15:30
AC001
Ledeč n.S. - Šťáhlavy "B"
25 : 21
2.liga starších dorostenců Č
5.10. 11:45
AH014
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 19
Český pohár mužů
1.9. 18:30
AN013
H.Brod - Ledeč n.S.
22 : 17
Žákovská liga starších žáků
19.1. 17:20
AO015
Talent A - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 16:00
AO013
Ledeč n. S. - HK Lovosice
14 : 14
19.1. 14:00
AO010
Ledeč n. S. - Loko Louny
11 : 16
19.1. 11:20
AO006
Zubří - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 08:00
AO001
Kopřivnice A - Ledeč n. S.
12 : 8
Liga Vysočiny - starší žáci
16.3. 13:45
JB080
Ledeč n. S. - N. Veselí B
15 : 12
16.3. 12:00
JB077
D. Cerekev - Ledeč n. S.
18 : 9
16.3. 10:15
JB074
Ledeč n. S. - N. Veselí A
11 : 18
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.