Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jaroslav Dorotík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.10.2016
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
29.3. 12:00
AG104
Karviná - Handball KP Brno
23 : 15
22.3. 15:00
AG102
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 28
15.3. 16:00
AG091
Kopřivnice - Karviná
30 : 20
8.3. 15:00
AG090
Karviná - Dukla
26 : 26
2.3. 15:00
AG080
Jičín - Karviná
27 : 22
22.2. 11:45
AG077
Karviná - Zubří
24 : 25
15.2. 14:30
AG069
Náchod - Karviná
25 : 31
8.12. 12:30
AG064
N.Veselí - Karviná
27 : 19
1.12. 15:00
AG058
Karviná - HK Lovosice
28 : 25
24.11. 15:00
AG051
Ostrava - Karviná
22 : 21
17.11. 15:00
AG047
Karviná - Talent Plzeň
25 : 30
9.11. 12:30
AG038
Handball KP Brno - Karviná
25 : 24
26.10. 15:00
AG036
Karviná - Frýdek-Místek
28 : 21
20.10. 15:00
AG025
Karviná - Kopřivnice
24 : 37
12.10. 16:00
AG024
Dukla - Karviná
28 : 21
6.10. 15:00
AG014
Karviná - Jičín
29 : 26
26.9. 18:45
AG011
Zubří - Karviná
31 : 27
22.9. 15:00
AG003
Karviná - Náchod
34 : 18
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.