Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Radek Siuda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1980
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.9.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE123
Ivančice - Juliánov
27 : 17
26.4. 14:30
AE118
Juliánov - Sokolnice
29 : 24
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
30.3. 18:00
AE105
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
22.3. 16:30
AE101
Brno B - Juliánov
25 : 31
16.3. 18:00
AE092
Juliánov - Maloměřice
34 : 23
9.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
28 : 27
1.3. 16:00
AE079
Kostelec n.H. - Juliánov
28 : 31
23.2. 18:00
AE078
Juliánov - SK Kuřim
26 : 31
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL123
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 34
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
6.4. 16:00
AL131
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
30.3. 16:00
AL105
Sokol Juliánov - Zlín
31 : 37
16.3. 16:00
AL092
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 27
1.3. 12:00
AL079
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
41 : 15
23.2. 16:00
AL078
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
32 : 38
15.2. 17:00
AL068
Prostějov - Sokol Juliánov
27 : 19
1.12. 16:00
AL057
Sokol Juliánov - HK Ivančice
32 : 32
24.11. 14:00
AL052
Sokolnice - Sokol Juliánov
25 : 32
17.11. 16:00
AL046
Sokol Juliánov - Litovel
25 : 24
13.10. 16:00
AL024
Sokol Juliánov - V. Bystřice
38 : 37
Jihomoravská liga st. žáků
27.5. 18:30
LF131
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
25.5. 17:30
LF078
Juliánov - SK Kuřim
37 : 22
17.5. 09:30
LF068
Bohunice - Juliánov
27 : 36
3.5. 11:45
LF079
Ivančice B - Juliánov
23 : 19
3.5. 09:15
LF123
Ivančice A - Juliánov
36 : 21
26.4. 12:30
LF118
Juliánov - Sokolnice
34 : 21
30.3. 12:30
LF105
Juliánov - Hustopeče
23 : 22
22.3. 10:30
LF101
KP Brno - Juliánov
29 : 43
Další
Předchozí kola
Skupina B - 3. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Hostěrádky
13 : 11
video
online
Telnice - Juliánov
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
3
3
0
0
67 : 40
6
2
Juliánov
3
2
0
1
51 : 46
4
3
Újezd u Brna
3
1
0
2
40 : 53
2
4
Hostěrádky
3
0
0
3
36 : 55
0
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.