Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Antonín Levíček
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.11.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Telnice
26 : 28
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
13.4. 10:30
AE113
Hustopeče - Telnice
33 : 25
5.4. 17:00
AE130
Telnice - Ivančice
25 : 19
29.3. 17:00
AE104
Telnice - Brno B
29 : 28
23.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Telnice
29 : 34
16.3. 10:30
AE091
Kostelec n.H. - Telnice
25 : 28
9.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
28 : 27
2.3. 15:00
AE080
SK Kuřim - Telnice
36 : 21
22.2. 11:00
AE077
Telnice - Prostějov
32 : 25
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
7.12. 17:00
AE064
Ivančice - Telnice
31 : 26
1.12. 17:00
AE058
Telnice - Sokolnice
31 : 28
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
17.11. 17:00
AE047
Telnice - Hustopeče
22 : 35
9.11. 19:00
AE038
Brno B - Telnice
29 : 25
27.10. 17:00
AE036
Telnice - Maloměřice
22 : 24
20.10. 17:00
AE025
Telnice - Kostelec n.H.
27 : 28
13.10. 18:00
AE024
Juliánov - Telnice
28 : 22
4.10. 16:00
AE014
Telnice - SK Kuřim
38 : 37
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
Zimní pohár
2.2. 16:30
LZPB6
Telnice - Juliánov
18 : 16
2.2. 13:00
LZPB3
Hostěrádky - Telnice
11 : 25
2.2. 10:30
LZPB1
Telnice - Újezd u Brna
24 : 13
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.