Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Ota Sukdolák
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1962
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.4.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.6. 11:30
AZ199
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
1.6. 09:30
AZ197
Ivančice - Háje
12 : 16
31.5. 17:30
AZ195
Háje - Slavia
18 : 16
31.5. 14:30
AZ192
Zlín "A" - Háje
18 : 13
31.5. 10:30
AZ188
Háje - Písek
17 : 9
4.5. 14:15
AZ186
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
4.5. 10:55
AZ183
SKH Velká n.V. - Háje
7 : 16
4.5. 08:30
AZ181
Háje - Zlín "A"
8 : 17
1.3. 13:10
AZ123
Zlín "A" - Háje
36 : 15
1.3. 10:35
AZ121
Háje - Zlín "B"
21 : 17
1.3. 09:00
AZ120
Háje - L.Zubří
13 : 8
8.2. 14:30
AZ069
Háje - DHC Plzeň A
11 : 14
8.2. 13:00
AZ067
Hlučín - Háje
11 : 14
8.2. 11:30
AZ065
Háje - Slavia
14 : 9
8.2. 09:15
AZ062
J.Hradec - Háje
9 : 20
19.1. 16:00
AZ028
L.Zubří - Háje
11 : 17
19.1. 14:40
AZ026
Háje - HC Plzeň
13 : 9
19.1. 12:00
AZ022
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
19.1. 10:40
AZ020
Háje - Poruba
14 : 8
19.1. 08:40
AZ017
Žirovnice - Háje
8 : 3
Přebor Prahy starších žákyň
11.5. 15:00
BE170
Kobylisy II - Háje
10 : 16
11.5. 13:00
BE167
Háje - Slavia
13 : 5
11.5. 11:00
BE164
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
9 : 12
11.5. 09:00
BE161
Háje - S.Vršovice
14 : 11
17.11. 13:40
BE088
DHK Pardubice A - Háje
12 : 14
17.11. 12:20
BE086
Kobylisy II - Háje
17 : 19
17.11. 11:00
BE084
Háje - S.Vršovice
14 : 11
17.11. 09:40
BE082
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 11
20.10. 14:20
BE049
Kobylisy II - Háje
15 : 16
20.10. 12:20
BE046
Háje - Slavia
13 : 13
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.