Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.6.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
8.12. 17:00
AF066
Zubří B - Šumperk
39 : 32
30.11. 17:00
AF056
Šumperk - Trnávka
32 : 20
24.11. 13:00
AF053
Hranice B - Šumperk
29 : 31
16.11. 17:00
AF045
Šumperk - Napajedla
24 : 22
10.11. 15:00
AF040
Ostrava - Šumperk
30 : 22
27.10. 10:30
AF034
Šumperk - MHK Karviná
24 : 19
20.10. 11:00
AF027
Polanka - Šumperk
24 : 23
12.10. 17:00
AF023
Šumperk - SKP F-M B
32 : 22
5.10. 17:30
AF014
V. Bystřice - Šumperk
30 : 17
29.9. 10:30
AF012
Šumperk - Vsetín
31 : 30
22.9. 10:30
AF001
Šumperk - Rožnov p.R.
32 : 29
LOLK mladší žáci
7.6. 09:00
OC170
Šumperk - Žeravice
6 : 14
24.5. 09:30
OC155
Šumperk - Centrum Haná
1 : 35
8.5. 09:30
OC139
Šumperk - Litovel
9 : 28
1.5. 09:30
OC124
Šumperk - Senice na Hané
8 : 17
19.4. 09:30
OC109
Šumperk - STM Olomouc 2001
6 : 28
6.10. 09:00
OC033
Senice na Hané - Šumperk
16 : 4
28.9. 09:30
OC025
Šumperk - STM Olomouc 2002
6 : 22
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.