Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Josef Halašta
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1943
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.5.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 10:00
AE128
Brno B - Olomouc
27 : 22
3.5. 18:30
AE125
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
12.4. 18:00
AE112
Olomouc - Juliánov
29 : 28
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
2.3. 16:00
AE084
Sokolnice - Olomouc
27 : 32
22.2. 18:00
AE073
Olomouc - Kostelec n.H.
30 : 22
14.2. 20:30
AE072
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
7.12. 16:00
AE062
Olomouc - Brno B
31 : 27
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
17.11. 18:00
AE046
Juliánov - Olomouc
18 : 27
10.11. 16:00
AE040
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
26.10. 15:00
AE033
Prostějov - Olomouc
28 : 28
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
13.10. 11:00
AE020
Ivančice - Olomouc
26 : 26
6.10. 16:00
AE018
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
28.9. 16:00
AE007
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga muži - baráž
24.5. 17:30
AEF002
V. Bystřice - Olomouc
22 : 22
16.5. 18:30
AEF001
Olomouc - V. Bystřice
24 : 23
Český pohár mužů
3.10. 17:00
AN052
Olomouc - Karviná
20 : 29
15.9. 15:00
AN044
Napajedla - Olomouc
26 : 29
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.