Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.4. 16:00
AK097
HK B Most - Třeboň
31 : 25
29.3. 12:30
AK108
Náchod - Třeboň
29 : 30
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
10.5. 18:00
AP188
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
21.3. 17:00
AP118
Zlín - J.Hradec
36 : 21
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
16.2. 18:00
AP096
Veselí n.M. - J.Hradec
37 : 15
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP071
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
22.11. 18:00
AP084
J.Hradec - Poruba
22 : 32
16.11. 18:00
AP052
J.Hradec - Zlín
21 : 23
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Veselí n.M.
22 : 24
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 19:00
AP018
Poruba - J.Hradec
27 : 25
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.