Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vlastimil Vaverka
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.2.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
12.4. 17:00
AE109
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
41 : 28
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
29.3. 17:00
AE108
V. Meziříčí - Ivančice
24 : 23
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
9.3. 10:30
AE087
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
1.3. 17:00
AE082
V. Meziříčí - Brno B
32 : 18
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
7.12. 17:00
AE065
V. Meziříčí - Juliánov
32 : 29
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
16.11. 16:00
AE043
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
20 : 17
9.11. 17:00
AE042
Ivančice - V. Meziříčí
33 : 22
26.10. 17:00
AE032
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 23
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
12.10. 17:00
AE021
V. Meziříčí - Hustopeče
30 : 34
5.10. 16:30
AE016
Brno B - V. Meziříčí
26 : 31
28.9. 17:00
AE010
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 25
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
Český pohár mužů
23.10. 18:00
AN067
V. Meziříčí - Lovosice
18 : 34
2.10. 00:00
AN061
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 23
14.9. 11:00
AN048
V. Meziříčí - N.Veselí
28 : 27
31.8. 17:00
AN028
D. Cerekev - V. Meziříčí
27 : 30
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.