Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vlastimil Vaverka
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.2.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
12.4. 17:00
AE109
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
41 : 28
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
29.3. 17:00
AE108
V. Meziříčí - Ivančice
24 : 23
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
9.3. 10:30
AE087
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
1.3. 17:00
AE082
V. Meziříčí - Brno B
32 : 18
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
7.12. 17:00
AE065
V. Meziříčí - Juliánov
32 : 29
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
16.11. 16:00
AE043
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
20 : 17
9.11. 17:00
AE042
Ivančice - V. Meziříčí
33 : 22
26.10. 17:00
AE032
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 23
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
12.10. 17:00
AE021
V. Meziříčí - Hustopeče
30 : 34
5.10. 16:30
AE016
Brno B - V. Meziříčí
26 : 31
28.9. 17:00
AE010
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 25
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
Český pohár mužů
23.10. 18:00
AN067
V. Meziříčí - Lovosice
18 : 34
2.10. 00:00
AN061
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 23
14.9. 11:00
AN048
V. Meziříčí - N.Veselí
28 : 27
31.8. 17:00
AN028
D. Cerekev - V. Meziříčí
27 : 30
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.