Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vlastimil Vaverka
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.2.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
12.4. 17:00
AE109
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
41 : 28
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
29.3. 17:00
AE108
V. Meziříčí - Ivančice
24 : 23
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
9.3. 10:30
AE087
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
1.3. 17:00
AE082
V. Meziříčí - Brno B
32 : 18
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
7.12. 17:00
AE065
V. Meziříčí - Juliánov
32 : 29
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
16.11. 16:00
AE043
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
20 : 17
9.11. 17:00
AE042
Ivančice - V. Meziříčí
33 : 22
26.10. 17:00
AE032
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 23
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
12.10. 17:00
AE021
V. Meziříčí - Hustopeče
30 : 34
5.10. 16:30
AE016
Brno B - V. Meziříčí
26 : 31
28.9. 17:00
AE010
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 25
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
Český pohár mužů
23.10. 18:00
AN067
V. Meziříčí - Lovosice
18 : 34
2.10. 00:00
AN061
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 23
14.9. 11:00
AN048
V. Meziříčí - N.Veselí
28 : 27
31.8. 17:00
AN028
D. Cerekev - V. Meziříčí
27 : 30
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.