Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Alois Jurík
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 15:00
AE121
Prostějov - Kostelec n.H.
30 : 28
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
12.4. 17:00
AE110
Ivančice - Prostějov
23 : 23
29.3. 15:00
AE107
Prostějov - Sokolnice
35 : 27
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
15.3. 15:00
AE094
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
8.3. 16:30
AE088
Brno B - Prostějov
31 : 29
2.3. 15:00
AE081
Prostějov - Maloměřice
24 : 28
22.2. 11:00
AE077
Telnice - Prostějov
32 : 25
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
7.12. 15:00
AE066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 30
30.11. 16:00
AE055
Kostelec n.H. - Prostějov
26 : 17
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
16.11. 15:00
AE044
Prostějov - Ivančice
17 : 20
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
26.10. 15:00
AE033
Prostějov - Olomouc
28 : 28
20.10. 10:30
AE028
Hustopeče - Prostějov
37 : 31
13.10. 15:00
AE022
Prostějov - Brno B
26 : 14
5.10. 13:00
AE015
Maloměřice - Prostějov
22 : 18
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
21.9. 18:00
AE002
Juliánov - Prostějov
31 : 32
2.liga mladších dorostenců M
21.9. 16:00
AL002
Sokol Juliánov - Prostějov
33 : 31
Český pohár mužů
14.9. 15:00
AN046
Prostějov - Bohunice
21 : 35
31.8. 16:00
AN025
Žeravice - Prostějov
34 : 35
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.