Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Alois Jurík
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 15:00
AE121
Prostějov - Kostelec n.H.
30 : 28
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
12.4. 17:00
AE110
Ivančice - Prostějov
23 : 23
29.3. 15:00
AE107
Prostějov - Sokolnice
35 : 27
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
15.3. 15:00
AE094
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
8.3. 16:30
AE088
Brno B - Prostějov
31 : 29
2.3. 15:00
AE081
Prostějov - Maloměřice
24 : 28
22.2. 11:00
AE077
Telnice - Prostějov
32 : 25
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
7.12. 15:00
AE066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 30
30.11. 16:00
AE055
Kostelec n.H. - Prostějov
26 : 17
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
16.11. 15:00
AE044
Prostějov - Ivančice
17 : 20
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
26.10. 15:00
AE033
Prostějov - Olomouc
28 : 28
20.10. 10:30
AE028
Hustopeče - Prostějov
37 : 31
13.10. 15:00
AE022
Prostějov - Brno B
26 : 14
5.10. 13:00
AE015
Maloměřice - Prostějov
22 : 18
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
21.9. 18:00
AE002
Juliánov - Prostějov
31 : 32
2.liga mladších dorostenců M
21.9. 16:00
AL002
Sokol Juliánov - Prostějov
33 : 31
Český pohár mužů
14.9. 15:00
AN046
Prostějov - Bohunice
21 : 35
31.8. 16:00
AN025
Žeravice - Prostějov
34 : 35
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.