Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Michal Picha
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.1.2016
Koučovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
26.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - Strakonice
30 : 26
12.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
17 : 19
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
16.3. 17:00
AB093
Jičín "B" - Dvůr Králové
26 : 24
8.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bohunice
29 : 24
1.3. 17:00
AB082
Náchod - Dvůr Králové
30 : 19
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
30.11. 18:00
AB060
Dvůr Králové - Loko Louny
30 : 23
23.11. 15:00
AB049
Strakonice - Dvůr Králové
27 : 18
17.11. 10:30
AB048
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
20 : 21
9.11. 17:00
AB038
Dvůr Králové - Karviná B
33 : 25
26.10. 12:00
AB035
Dukla B - Dvůr Králové
26 : 21
19.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Jičín "B"
25 : 21
13.10. 15:00
AB022
Bohunice - Dvůr Králové
15 : 21
5.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
33 : 30
29.9. 16:30
AB009
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
21.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Chodov
17 : 23
Český pohár mužů
20.9. 18:30
AN037
1.HC Pardubice - Dvůr Králové
23 : 19
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.