Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Luděk Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2016
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
11.5. 10:30
LA033
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 19
27.4. 17:00
LA041
Bohunice B - Újezd u Brna
40 : 21
6.4. 11:00
LA045
Újezd u Brna - Hostěrádky
20 : 20
23.11. 18:45
LA021
HK Ivančice B - Újezd u Brna
35 : 32
21.9. 17:00
LA001
SK Kuřim B - Újezd u Brna
26 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 10:30
LF087
Hustopeče - Újezd u Brna
37 : 13
1.6. 10:30
LF082
Újezd u Brna - KP Brno
17 : 32
27.5. 18:30
LF131
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
18.5. 09:30
LF069
Újezd u Brna - Telnice
14 : 26
4.5. 09:30
LF122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 29
26.4. 09:30
LF120
Bohunice - Újezd u Brna
51 : 25
6.4. 09:30
LF095
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 25
30.3. 14:30
LF109
Újezd u Brna - Ivančice B
15 : 44
30.3. 09:30
LF108
Újezd u Brna - Ivančice A
10 : 59
23.3. 12:00
LF098
Sokolnice - Újezd u Brna
33 : 17
3.11. 10:30
LF054
Újezd u Brna - Bohunice
14 : 32
20.10. 12:15
LF029
Nové Bránice - Újezd u Brna
46 : 7
13.10. 12:15
LF021
Újezd u Brna - Hustopeče
20 : 29
22.9. 13:30
LF003
Telnice - Újezd u Brna
29 : 13
21.9. 13:30
LF056
SK Kuřim - Újezd u Brna
31 : 19
Jihomoravská liga ml. žáků
8.6. 09:00
LH087
Hustopeče - Újezd u Brna
24 : 29
1.6. 09:00
LH082
Újezd u Brna - KP Brno
20 : 18
27.5. 17:00
LH131
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
18.5. 08:00
LH069
Újezd u Brna - Telnice
21 : 4
4.5. 08:00
LH122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 21
26.4. 08:00
LH120
Bohunice - Újezd u Brna
21 : 24
6.4. 08:00
LH095
Újezd u Brna - Nové Bránice
18 : 16
30.3. 13:00
LH109
Újezd u Brna - Ivančice B
23 : 22
30.3. 08:00
LH108
Újezd u Brna - Ivančice A
19 : 9
23.3. 10:30
LH098
Sokolnice - Újezd u Brna
17 : 27
Další
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.