Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Martin Strnadel
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2017
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:30
AO074
N. Veselí A - F.-Místek A
23 : 23
9.2. 12:15
AO071
F.-Místek A - Liberec A
13 : 24
9.2. 10:00
AO068
Ivančice A - F.-Místek A
26 : 17
9.2. 08:30
AO066
F.-Místek A - Loko Louny
16 : 24
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 10:40
AO020
Kutná Hora - F.-Místek A
16 : 12
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
7.6. 09:15
NC032
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 21
31.5. 10:15
NC035
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
24.5. 14:00
NC040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 22
22.5. 18:45
NC055
F.-Místek A - Karviná A
24 : 30
26.4. 10:15
NC054
F.-Místek A - Polanka
37 : 18
10.4. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
5.4. 10:15
NC047
F.-Místek A - Kopřivnice A
15 : 18
30.3. 10:20
NC039
Polanka - F.-Místek A
18 : 21
16.11. 09:50
NC017
F.-Místek A - Kopřivnice A
22 : 23
9.11. 10:45
NC025
F.-Místek A - Karviná A
18 : 33
7.11. 17:45
NC024
F.-Místek A - Polanka
25 : 18
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
19.10. 12:30
NC010
Karviná A - F.-Místek A
24 : 20
28.9. 15:20
NC009
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
21.9. 09:50
NC005
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
14.9. 14:45
NC002
Kopřivnice A - F.-Místek A
22 : 17
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.