Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Martin Strnadel
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2017
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:30
AO074
N. Veselí A - F.-Místek A
23 : 23
9.2. 12:15
AO071
F.-Místek A - Liberec A
13 : 24
9.2. 10:00
AO068
Ivančice A - F.-Místek A
26 : 17
9.2. 08:30
AO066
F.-Místek A - Loko Louny
16 : 24
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 10:40
AO020
Kutná Hora - F.-Místek A
16 : 12
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
7.6. 09:15
NC032
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 21
31.5. 10:15
NC035
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
24.5. 14:00
NC040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 22
22.5. 18:45
NC055
F.-Místek A - Karviná A
24 : 30
26.4. 10:15
NC054
F.-Místek A - Polanka
37 : 18
10.4. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
5.4. 10:15
NC047
F.-Místek A - Kopřivnice A
15 : 18
30.3. 10:20
NC039
Polanka - F.-Místek A
18 : 21
16.11. 09:50
NC017
F.-Místek A - Kopřivnice A
22 : 23
9.11. 10:45
NC025
F.-Místek A - Karviná A
18 : 33
7.11. 17:45
NC024
F.-Místek A - Polanka
25 : 18
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
19.10. 12:30
NC010
Karviná A - F.-Místek A
24 : 20
28.9. 15:20
NC009
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
21.9. 09:50
NC005
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
14.9. 14:45
NC002
Kopřivnice A - F.-Místek A
22 : 17
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.