Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Petr Rams
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.3.2017
Koučovaná utkání
Přebor Prahy starších žáků
10.11. 14:20
BC059
Dukla 6 - L.Vršovice
29 : 4
10.11. 11:40
BC055
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 38
10.11. 09:40
BC052
Dukla 6 - Chodov
27 : 2
3.11. 13:00
BC047
Dukla 6 - Dukla 4
28 : 6
3.11. 11:40
BC045
Dukla 6 - S.Vršovice
24 : 2
3.11. 10:20
BC043
Dukla 6 - Kobylisy
34 : 5
3.11. 09:00
BC041
Dukla 6 - Chodov
27 : 7
29.9. 09:00
BC011
Dukla 6 - Dukla 4
20 : 9
14.9. 14:20
BC009
S.Vršovice - Dukla 6
7 : 26
14.9. 12:20
BC006
Dukla 6 - L.Vršovice
32 : 10
14.9. 10:20
BC003
Dukla 6 - Kobylisy
26 : 6
14.9. 09:00
BC001
Dukla 4 - Dukla 6
6 : 24
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
24.5. 15:00
CA050
Sokol Úvaly A - Dukla 6
14 : 18
24.5. 13:40
CA048
Dukla 6 - Kutná Hora
15 : 9
24.5. 11:40
CA045
Dukla 6 - HK Lovosice
16 : 5
24.5. 09:40
CA042
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 17
17.5. 09:00
CA031
Dukla 6 - Dukla 4
30 : 10
26.4. 14:20
CA019
Chodov - Dukla 6
5 : 31
26.4. 12:20
CA016
Dukla 6 - Kutná Hora
19 : 17
26.4. 10:20
CA013
Dukla 6 - HK Lovosice
20 : 10
26.4. 09:00
CA011
Dukla 4 - Dukla 6
13 : 27
6.4. 13:50
CA009
Dukla 4 - Kutná Hora
11 : 17
6.4. 13:10
CA008
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
21 : 16
6.4. 11:50
CA006
Dukla 6 - Dukla 4
28 : 16
6.4. 10:30
CA004
Chodov - Dukla 4
16 : 14
6.4. 09:50
CA003
Kutná Hora - Dukla 6
15 : 19
6.4. 09:10
CA002
Dukla 4 - Sokol Úvaly A
12 : 19
6.4. 08:30
CA001
Chodov - Dukla 6
9 : 21
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.