Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Kamil Sochor
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1979
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2015
Koučovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 18:00
AB127
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
5.4. 19:00
AB087
Loko Louny - Náchod
39 : 37
29.3. 12:00
AB105
Dukla B - Loko Louny
31 : 20
23.3. 14:00
AB100
Loko Louny - Jičín "B"
25 : 19
15.3. 13:00
AB094
Bohunice - Loko Louny
26 : 23
1.3. 17:00
AB083
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
22.2. 17:00
AB074
Loko Louny - Chodov
22 : 25
15.2. 17:00
AB072
Litovel - Loko Louny
31 : 28
7.12. 13:00
AB061
Loko Louny - Strakonice
32 : 31
30.11. 18:00
AB060
Dvůr Králové - Loko Louny
30 : 23
24.11. 13:00
AB050
Loko Louny - Bystřice p.H.
30 : 24
17.11. 17:00
AB047
Karviná B - Loko Louny
37 : 25
10.11. 13:00
AB039
Loko Louny - Dukla B
31 : 31
26.10. 18:00
AB034
Jičín "B" - Loko Louny
35 : 26
20.10. 13:00
AB028
Loko Louny - Bohunice
27 : 25
12.10. 17:00
AB021
Náchod - Loko Louny
34 : 23
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
29.9. 17:00
AB008
Chodov - Loko Louny
36 : 17
21.9. 13:00
AB006
Loko Louny - Litovel
23 : 32
Český pohár mužů
12.9. 19:45
AN032
VŠ Plzeň - Loko Louny
24 : 22
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.