Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Petr Železo
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1947
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
10.5. 16:00
AF132
Šumperk - Zubří B
21 : 26
4.5. 09:00
AF122
Trnávka - Šumperk
28 : 25
27.4. 10:30
AF119
Šumperk - Hranice B
28 : 24
13.4. 15:00
AF111
Napajedla - Šumperk
28 : 34
30.3. 10:30
AF106
Šumperk - Ostrava
19 : 28
22.3. 15:30
AF100
MHK Karviná - Šumperk
26 : 32
15.3. 16:00
AF093
Šumperk - Polanka
32 : 23
8.3. 17:00
AF089
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
2.3. 10:30
AF080
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
22.2. 18:00
AF078
Vsetín - Šumperk
30 : 26
15.2. 16:00
AF067
Rožnov p.R. - Šumperk
22 : 28
Český pohár mužů
1.9. 10:30
AN029
Dřevohostice - Šumperk
23 : 16
LOLK mladší žáci
17.5. 09:30
OC154
Šumperk - Horka nad Moravou
11 : 23
30.11. 15:00
OC090
Šumperk - Velká Bystřice B
9 : 25
14.9. 09:30
OC012
Šumperk - Házená Uničov
7 : 14
LOLK mladší dorost
26.10. 12:00
OE032
TJ Šumperk - Senice na Hané
20 : 17
19.10. 12:00
OE030
TJ Šumperk - U.Hradiště
17 : 21
19.10. 09:00
OE026
Senice na Hané - TJ Šumperk
21 : 17
5.10. 10:30
OE024
U.Hradiště - TJ Šumperk
15 : 15
5.10. 09:00
OE020
TJ Šumperk - Senice na Hané
17 : 23
29.9. 12:00
OE018
TJ Šumperk - U.Hradiště
15 : 18
29.9. 10:30
OE014
Senice na Hané - TJ Šumperk
20 : 28
14.9. 13:30
OE012
U.Hradiště - TJ Šumperk
24 : 14
14.9. 10:30
OE008
TJ Šumperk - Senice na Hané
13 : 27
7.9. 10:30
OE006
TJ Šumperk - U.Hradiště
11 : 28
7.9. 09:00
OE002
Senice na Hané - TJ Šumperk
25 : 13
LOLK mladší dorost - jaro
24.5. 10:30
OG032
TJ Šumperk - U.Hradiště
19 : 25
24.5. 09:00
OG036
Senice na Hané - TJ Šumperk
16 : 24
17.5. 10:30
OG026
Senice na Hané - TJ Šumperk
22 : 35
3.5. 10:30
OG024
Senice na Hané - TJ Šumperk
11 : 28
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.