Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jaromír Bazel
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.1.2017
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 14:30
AO169
V. Bystřice - Zlín "A"
15 : 11
3.5. 11:00
AO166
Jičín - Zlín "A"
14 : 16
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 14:00
AO140
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
23.3. 12:40
AO138
Zlín "A" - Zubří
15 : 9
23.3. 10:00
AO134
N. Veselí A - Zlín "A"
15 : 14
23.3. 08:40
AO132
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
1.3. 15:20
AO103
Karviná A - Zlín "A"
22 : 15
1.3. 12:40
AO101
Zlín "A" - Strakonice A
22 : 15
1.3. 10:00
AO099
Ivančice A - Zlín "A"
17 : 10
8.2. 13:50
AO063
Zlín "A" - Talent A
15 : 14
8.2. 12:10
AO061
V. Bystřice - Zlín "A"
21 : 16
8.2. 10:30
AO059
HK Lovosice - Zlín "A"
22 : 19
8.2. 08:50
AO057
Zlín "A" - Sokol Úvaly A
22 : 17
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 16:00
AO028
Zlín "A" - Kutná Hora
20 : 6
18.1. 14:00
AO025
Zlín "A" - Šťáhlavy
17 : 11
18.1. 11:20
AO021
N. Veselí A - Zlín "A"
13 : 21
18.1. 08:00
AO016
Strakonice A - Zlín "A"
8 : 9
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
8.12. 16:30
RKM013
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
8.12. 15:10
RKM011
Zlín "A" - Rožnov p.R.
16 : 11
8.12. 12:30
RKM007
Zlín "A" - Juliánov
14 : 14
8.12. 11:10
RKM005
Zlín "A" - Vsetín
14 : 7
8.12. 09:10
RKM002
Telnice - Zlín "A"
7 : 17
Zlínská liga - starší žáci
1.6. 09:00
ZC047
Zlín "A" - Zubří
20 : 19
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.