Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jan Slavík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP146
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 18:00
AP064
Veselí n.M. - Písek
26 : 21
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
3.11. 18:00
AP038
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.