Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jan Slavík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP146
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 18:00
AP064
Veselí n.M. - Písek
26 : 21
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
3.11. 18:00
AP038
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.