Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Michal Kučera
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
59
Starty
2.liga mužů JM
05.04. [AE130]
Telnice - Ivančice
25 : 19
0 branek
29.03. [AE104]
Telnice - Brno B
29 : 28
2 branek
23.03. [AE102]
Maloměřice - Telnice
29 : 34
0 branek
09.03. [AE090]
Telnice - Juliánov
28 : 27
0 branek
02.03. [AE080]
SK Kuřim - Telnice
36 : 21
1 branek
22.02. [AE077]
Telnice - Prostějov
32 : 25
3 branek
15.02. [AE069]
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
1 branek
24.11. [AE051]
Olomouc - Telnice
39 : 26
1 branek
17.11. [AE047]
Telnice - Hustopeče
22 : 35
0 branek
09.11. [AE038]
Brno B - Telnice
29 : 25
1 branek
20.10. [AE025]
Telnice - Kostelec n.H.
27 : 28
2 branek
13.10. [AE024]
Juliánov - Telnice
28 : 22
0 branek
04.10. [AE014]
Telnice - SK Kuřim
38 : 37
3 branek
28.09. [AE011]
Prostějov - Telnice
35 : 31
2 branek
22.09. [AE003]
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2 branek
Jihomoravská liga mužů
30.03. [LA037]
Újezd u Brna - Tišnov
29 : 25
8 branek
23.11. [LA021]
HK Ivančice B - Újezd u Brna
35 : 32
3 branek
20.10. [LA017]
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 29
7 branek
13.10. [LA013]
Újezd u Brna - Bohunice B
21 : 22
5 branek
06.10. [LA009]
Tišnov - Újezd u Brna
31 : 29
2 branek
29.09. [LA005]
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 22
3 branek
21.09. [LA001]
SK Kuřim B - Újezd u Brna
26 : 25
2 branek
15.09. [LA025]
SHC Maloměřice B - Újezd u Brna
30 : 31
1 branek
Zimní pohár
02.02. [LZPB5]
Újezd u Brna - Hostěrádky
13 : 11
2 branek
02.02. [LZPB4]
Juliánov - Újezd u Brna
18 : 14
4 branek
02.02. [LZPB1]
Telnice - Újezd u Brna
24 : 13
4 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.