Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Karel Hajčman
Post
pravé křídlo
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
52
Starty
1.liga mužů
11.05. [AB130]
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
2 branek
04.05. [AB123]
N.Veselí - Dukla B
33 : 32
3 branek
27.04. [AB119]
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
0 branek
13.04. [AB110]
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
10 branek
22.03. [AB097]
N.Veselí - Strakonice
29 : 30
6 branek
16.03. [AB096]
N.Veselí - Chodov
31 : 22
3 branek
08.03. [AB086]
Litovel - N.Veselí
36 : 27
2 branek
01.03. [AB083]
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
4 branek
22.02. [AB075]
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
1 branek
16.02. [AB070]
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
0 branek
08.12. [AB064]
N.Veselí - Karviná B
30 : 24
2 branek
30.11. [AB057]
Dukla B - N.Veselí
22 : 27
0 branek
23.11. [AB053]
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 27
2 branek
17.11. [AB044]
Bohunice - N.Veselí
21 : 20
0 branek
10.11. [AB042]
N.Veselí - Náchod
26 : 27
1 branek
26.10. [AB031]
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
2 branek
20.10. [AB030]
Chodov - N.Veselí
26 : 25
2 branek
13.10. [AB020]
N.Veselí - Litovel
23 : 24
2 branek
05.10. [AB017]
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
1 branek
29.09. [AB009]
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
2 branek
22.09. [AB004]
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
4 branek
Český pohár mužů
14.09. [AN048]
V. Meziříčí - N.Veselí
28 : 27
3 branek
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.