Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Tomáš Sekerka
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
51
Starty
2.liga mužů JM
11.05. [AE128]
Brno B - Olomouc
27 : 22
2 branek
03.05. [AE125]
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
1 branek
27.04. [AE117]
Telnice - Olomouc
23 : 27
4 branek
12.04. [AE112]
Olomouc - Juliánov
29 : 28
0 branek
30.03. [AE106]
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
2 branek
23.03. [AE099]
Olomouc - Prostějov
28 : 29
2 branek
08.03. [AE086]
Olomouc - Ivančice
25 : 21
1 branek
02.03. [AE084]
Sokolnice - Olomouc
27 : 32
1 branek
22.02. [AE073]
Olomouc - Kostelec n.H.
30 : 22
5 branek
14.02. [AE072]
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
3 branek
07.12. [AE062]
Olomouc - Brno B
31 : 27
3 branek
30.11. [AE059]
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
1 branek
24.11. [AE051]
Olomouc - Telnice
39 : 26
2 branek
17.11. [AE046]
Juliánov - Olomouc
18 : 27
2 branek
10.11. [AE040]
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
6 branek
26.10. [AE033]
Prostějov - Olomouc
28 : 28
0 branek
19.10. [AE029]
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
2 branek
13.10. [AE020]
Ivančice - Olomouc
26 : 26
2 branek
06.10. [AE018]
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
2 branek
28.09. [AE007]
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
1 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
0 branek
2.liga muži - baráž
24.05. [AEF002]
V. Bystřice - Olomouc
22 : 22
0 branek
16.05. [AEF001]
Olomouc - V. Bystřice
24 : 23
1 branek
Český pohár mužů
03.10. [AN052]
Olomouc - Karviná
20 : 29
4 branek
15.09. [AN044]
Napajedla - Olomouc
26 : 29
4 branek
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.