Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Lukáš Knos
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
93
Starty
Jihomoravská liga st. žáků
08.06. [LF087]
Hustopeče - Újezd u Brna
37 : 13
5 branek
01.06. [LF082]
Újezd u Brna - KP Brno
17 : 32
1 branek
27.05. [LF131]
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
3 branek
04.05. [LF122]
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 29
3 branek
26.04. [LF120]
Bohunice - Újezd u Brna
51 : 25
4 branek
06.04. [LF095]
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 25
1 branek
30.03. [LF109]
Újezd u Brna - Ivančice B
15 : 44
3 branek
30.03. [LF108]
Újezd u Brna - Ivančice A
10 : 59
2 branek
23.03. [LF098]
Sokolnice - Újezd u Brna
33 : 17
5 branek
09.11. [LF043]
Ivančice B - Újezd u Brna
36 : 14
3 branek
09.11. [LF042]
Ivančice A - Újezd u Brna
55 : 11
1 branek
03.11. [LF054]
Újezd u Brna - Bohunice
14 : 32
2 branek
27.10. [LF032]
Újezd u Brna - Sokolnice
12 : 18
1 branek
13.10. [LF021]
Újezd u Brna - Hustopeče
20 : 29
1 branek
05.10. [LF016]
KP Brno - Újezd u Brna
21 : 20
2 branek
22.09. [LF003]
Telnice - Újezd u Brna
29 : 13
1 branek
21.09. [LF056]
SK Kuřim - Újezd u Brna
31 : 19
1 branek
15.09. [LF065]
Újezd u Brna - Juliánov
17 : 41
2 branek
Jihomoravská liga ml. žáků
08.06. [LH087]
Hustopeče - Újezd u Brna
24 : 29
1 branek
01.06. [LH082]
Újezd u Brna - KP Brno
20 : 18
3 branek
27.05. [LH131]
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
9 branek
04.05. [LH122]
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 21
5 branek
26.04. [LH120]
Bohunice - Újezd u Brna
21 : 24
4 branek
06.04. [LH095]
Újezd u Brna - Nové Bránice
18 : 16
2 branek
30.03. [LH109]
Újezd u Brna - Ivančice B
23 : 22
5 branek
30.03. [LH108]
Újezd u Brna - Ivančice A
19 : 9
3 branek
23.03. [LH098]
Sokolnice - Újezd u Brna
17 : 27
7 branek
16.03. [LH076]
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
9 : 39
6 branek
09.11. [LH043]
Ivančice B - Újezd u Brna
24 : 24
0 branek
09.11. [LH042]
Ivančice A - Újezd u Brna
18 : 30
0 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.