Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
1.liga starších dorostenek
8.3. 13:00
AU024
Zlín - HK Veselí n.M.
24 : 21
23.2. 12:30
AU013
Olomouc - DHK Pardubice
46 : 31
Liga starších dorostenek-M-sk.A
3.11. 16:30
AUC016
Olomouc - HK Hodonín
43 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
12.4. 12:30
AWB038
HK Hodonín - Zábřeh
34 : 17
23.2. 10:30
AWB013
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
37 : 14
Liga mladších dorostenek M-sk.A
26.10. 11:00
AYA028
Olomouc - Bohunice
40 : 19
Liga mladších dorostenek M-sk.B
26.10. 13:00
AYB028
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
27.4. 13:30
LF117
Telnice - Nové Bránice
34 : 14
16.11. 00:00
LF045
SK Kuřim - Sokolnice
19 : 46
21.9. 12:30
LF002
Juliánov - Bohunice
30 : 14
Jihomoravská liga ml. žáků
27.4. 12:00
LH117
Telnice - Nové Bránice
20 : 14
6.4. 14:00
LH092
Juliánov - SHC Maloměřice
17 : 14
16.11. 00:00
LH045
SK Kuřim - Sokolnice
19 : 18
21.9. 14:30
LH002
Juliánov - Bohunice
15 : 11
LOLK muži
18.5. 16:30
OA051
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
30 : 23
26.4. 16:00
OA038
Žeravice - Uničov A
27 : 18
5.4. 11:30
OA032
Tatran Litovel B - Senice
28 : 23
6.10. 10:30
OA018
Senice - SK Velká Bystřice B
31 : 27
28.9. 16:00
OA015
Žeravice - Senice
27 : 22
LOLK starší žáci
15.6. 10:15
OB129
Uničov - Litovel
24 : 32
8.6. 10:00
OB124
Litovel - V. Bystřice
18 : 37
18.5. 15:00
OB111
Litovel - Žeravice
20 : 23
26.4. 14:30
OB080
Žeravice - V. Bystřice
10 : 37
5.4. 10:00
OB071
Litovel - STM Olomouc
27 : 29
28.9. 14:30
OB023
Žeravice - Uničov
19 : 23
8.9. 18:00
OB002
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
25 : 26
LOLK mladší žáci
15.6. 09:00
OC179
Házená Uničov - Hranice
12 : 12
8.6. 09:00
OC173
Litovel - Házená Uničov
26 : 17
5.4. 09:00
OC097
Litovel - STM Olomouc 2002
13 : 11
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.