Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA187
Přerov - Kopřivnice
33 : 28
11.5. 17:00
AA156
Frýdek-Místek - Hranice
26 : 27
3.5. 10:15
AA153
Lovosice - Plzeň
28 : 29
18.4. 19:00
AA145
Jičín - Dukla
23 : 20
23.3. 11:00
AA138
Plzeň - Lovosice
30 : 28
15.3. 18:00
AA135
Jičín - Hranice
18 : 24
2.3. 13:50
AA129
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 26
16.2. 10:30
AA117
Karviná - Plzeň
26 : 22
2.2. 10:30
AA108
Přerov - Hranice
26 : 24
29.1. 18:00
AA100
Zlín - Jičín
26 : 29
14.12. 16:00
AA096
Hranice - Lovosice
27 : 26
1.12. 10:30
AA077
Karviná - Zubří
26 : 28
24.11. 10:30
AA068
Zubří - Dukla
23 : 29
10.11. 10:30
AA058
Karviná - Lovosice
22 : 27
27.10. 10:30
AA052
Lovosice - Dukla
31 : 26
13.10. 16:00
AA039
Zlín - Dukla
27 : 22
5.10. 18:00
AA033
Zubří - Plzeň
21 : 31
29.9. 10:30
AA025
Karviná - Kopřivnice
36 : 30
25.9. 18:00
AA021
Přerov - Zlín
24 : 28
14.9. 17:00
AA011
Zubří - Karviná
28 : 27
2.liga mužů JM
8.12. 10:30
AE061
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
12.10. 15:00
AE023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 30
2.liga starších dorostenců M
12.10. 13:00
AI023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 19
Český pohár mužů
11.11. 19:00
AN076
Frýdek-Místek - Plzeň
31 : 29
2.10. 18:00
AN054
Ivančice - Hranice
18 : 32
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
8 : 20
video
online
Telnice - Ivančice A
19 : 15
video
online
SK Kuřim - Bohunice
23 : 14
video
online
KP Brno - Nové Bránice
20 : 10
video
online
Ivančice B - Hustopeče
20 : 18
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
22
21
1
0
541 : 358
43
2
Telnice
22
19
0
3
489 : 370
38
3
Ivančice A
22
15
1
6
479 : 343
31
4
SK Kuřim
22
14
1
7
478 : 382
27
5
Sokolnice
22
13
0
9
486 : 362
24
6
Bohunice
22
11
0
11
412 : 414
22
7
KP Brno
22
10
0
12
423 : 428
20
8
Ivančice B
22
8
2
12
409 : 464
18
9
Juliánov
22
7
0
15
362 : 450
14
10
Nové Bránice
22
6
2
14
351 : 411
12
11
Hustopeče
22
4
1
17
388 : 541
9
12
SHC Maloměřice
22
0
0
22
182 : 477
0
Tabulka střelců
David Popela
Sokol Telnice
222
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
177
Michal Grepl
HK Ivančice A
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Vorel
HK Ivančice B
21
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
20
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Střebický
HK Ivančice A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno
30
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.