Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
13.4. 16:00
AE111
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 28
30.3. 18:00
AE105
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
22.2. 11:00
AE077
Telnice - Prostějov
32 : 25
14.2. 20:30
AE072
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
30.11. 16:00
AE055
Kostelec n.H. - Prostějov
26 : 17
2.liga mužů SM
17.11. 17:00
AF046
Vsetín - Ostrava
29 : 24
26.10. 16:00
AF031
Rožnov p.R. - Hranice B
33 : 33
28.9. 16:00
AF007
Rožnov p.R. - Ostrava
32 : 38
2.liga starších dorostenců M
26.4. 08:00
AI120
Prostějov - Přerov
31 : 26
22.2. 13:00
AI077
Sokol Telnice - Prostějov
13 : 19
16.2. 14:00
AI072
Olomouc - Zlín
24 : 24
8.12. 16:00
AI061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 44
24.11. 13:00
AI054
Přerov - Prostějov
23 : 26
17.11. 15:00
AI046
Vsetín - Olomouc
47 : 41
26.10. 14:00
AI031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
31 : 25
5.10. 14:30
AI017
Zlín - HK Ivančice
34 : 34
28.9. 14:00
AI007
Rožnov p.R. - Olomouc
38 : 23
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 12:00
AL120
Prostějov - Velké Meziříčí
40 : 31
13.4. 14:00
AL111
Sokolnice - TJ Sokol Luhačovice
27 : 40
30.3. 16:00
AL105
Sokol Juliánov - Zlín
31 : 37
8.12. 14:00
AL061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 27
26.10. 12:00
AL031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
37 : 30
5.10. 16:30
AL017
Zlín - HK Ivančice
40 : 48
28.9. 12:00
AL007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 33
Žákovská liga starších žáků
2.3. 13:30
AO096
Liberec A - HK B Most
12 : 16
2.3. 11:00
AO094
HK B Most - Zubří
19 : 19
2.3. 08:30
AO092
Zubří - Liberec A
15 : 18
2.liga žen M
29.3. 10:45
AT031
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
28 : 20
1.liga starších dorostenek
4.5. 14:30
AU045
Olomouc - Zlín
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
14
0
2
515 : 232
28
2
Veselí n.M.
16
12
0
4
385 : 248
24
3
SKH Velká n.V.
16
10
0
6
365 : 297
20
4
Hodonín
16
4
0
12
312 : 482
8
5
Měnín
16
0
0
16
193 : 511
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
96
Veronika Velebová
HK Ivančice
87
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
21
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
14
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Čermáková
Sokol Měnín
16
Nikol Vudiová
Sokol Měnín
8
Tereza Nováková
Sokol Měnín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.