Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
13.4. 16:00
AE111
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 28
30.3. 18:00
AE105
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
22.2. 11:00
AE077
Telnice - Prostějov
32 : 25
14.2. 20:30
AE072
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
30.11. 16:00
AE055
Kostelec n.H. - Prostějov
26 : 17
2.liga mužů SM
17.11. 17:00
AF046
Vsetín - Ostrava
29 : 24
26.10. 16:00
AF031
Rožnov p.R. - Hranice B
33 : 33
28.9. 16:00
AF007
Rožnov p.R. - Ostrava
32 : 38
2.liga starších dorostenců M
26.4. 08:00
AI120
Prostějov - Přerov
31 : 26
22.2. 13:00
AI077
Sokol Telnice - Prostějov
13 : 19
16.2. 14:00
AI072
Olomouc - Zlín
24 : 24
8.12. 16:00
AI061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 44
24.11. 13:00
AI054
Přerov - Prostějov
23 : 26
17.11. 15:00
AI046
Vsetín - Olomouc
47 : 41
26.10. 14:00
AI031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
31 : 25
5.10. 14:30
AI017
Zlín - HK Ivančice
34 : 34
28.9. 14:00
AI007
Rožnov p.R. - Olomouc
38 : 23
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 12:00
AL120
Prostějov - Velké Meziříčí
40 : 31
13.4. 14:00
AL111
Sokolnice - TJ Sokol Luhačovice
27 : 40
30.3. 16:00
AL105
Sokol Juliánov - Zlín
31 : 37
8.12. 14:00
AL061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 27
26.10. 12:00
AL031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
37 : 30
5.10. 16:30
AL017
Zlín - HK Ivančice
40 : 48
28.9. 12:00
AL007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 33
Žákovská liga starších žáků
2.3. 13:30
AO096
Liberec A - HK B Most
12 : 16
2.3. 11:00
AO094
HK B Most - Zubří
19 : 19
2.3. 08:30
AO092
Zubří - Liberec A
15 : 18
2.liga žen M
29.3. 10:45
AT031
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
28 : 20
1.liga starších dorostenek
4.5. 14:30
AU045
Olomouc - Zlín
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.