Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 10:30
AE127
Kostelec n.H. - Hustopeče
27 : 28
26.4. 10:00
AE115
Kostelec n.H. - Brno B
31 : 28
29.3. 16:00
AE103
Kostelec n.H. - Maloměřice
30 : 22
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
2.liga mužů SM
4.5. 09:00
AF122
Trnávka - Šumperk
28 : 25
12.4. 16:00
AF113
MHK Karviná - V. Bystřice
28 : 25
22.2. 12:30
AF076
SKP F-M B - Trnávka
28 : 26
7.12. 16:00
AF065
Vsetín - Trnávka
25 : 17
30.11. 17:30
AF057
Vsetín - Hranice B
35 : 25
1.liga starších dorostenců
27.4. 15:00
AG117
Karviná - Ostrava
22 : 24
22.2. 10:30
AG076
Frýdek-Místek - Náchod
25 : 17
2.liga starších dorostenců M
26.3. 15:45
AI105
Vsetín - Zlín
43 : 31
7.12. 18:00
AI065
Vsetín - Přerov
38 : 28
30.11. 15:30
AI057
Vsetín - HK Ivančice
37 : 28
29.9. 12:00
AI010
Přerov - Maloměřice
34 : 18
1.liga mladších dorostenců
27.4. 17:00
AJ117
Karviná - Ostrava
32 : 25
22.2. 14:30
AJ076
Frýdek-Místek - Strakonice
30 : 30
2.liga mladších dorostenců M
15.3. 15:00
AL095
Velké Meziříčí - Litovel
29 : 24
22.9. 17:00
AL006
Zlín - Litovel
37 : 18
Český pohár mužů
1.9. 15:00
AN026
L.Zubří - Trnávka
27 : 29
2.liga žen M
16.2. 17:00
AT033
Olomouc - Karviná
22 : 35
1.liga starších dorostenek
6.4. 14:00
AU034
HK Veselí n.M. - DHK Pardubice
32 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
2.3. 14:30
AWB017
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
1.3. 13:10
AZ123
Zlín "A" - Háje
36 : 15
1.3. 10:35
AZ121
Háje - Zlín "B"
21 : 17
1.3. 09:00
AZ120
Háje - L.Zubří
13 : 8
19.1. 17:20
AZ030
Poruba - L.Zubří
10 : 18
19.1. 14:40
AZ026
Háje - HC Plzeň
13 : 9
19.1. 14:00
AZ025
L.Zubří - Žirovnice
10 : 13
19.1. 12:00
AZ022
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.