Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
19.1. 10:00
AZ019
HK Sptk Ústí n.L. - Žirovnice
18 : 11
19.1. 08:00
AZ016
HK Sptk Ústí n.L. - L.Zubří
18 : 13
Jihomoravská liga st. žákyň
6.4. 11:30
LG032
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
15 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyň
6.4. 10:00
LJ032
Veselí n.M. - Velká n.V.
9 : 11
LOLK muži
29.9. 14:00
OA014
Přerov "B" - Tatran Litovel B
25 : 25
LOLK starší žáci
26.4. 12:00
OB079
Centrum Haná - Velká Bystřice B
38 : 27
LOLK mladší dorost - jaro
3.5. 12:00
OG022
U.Hradiště - Senice na Hané
29 : 4
3.5. 10:30
OG024
Senice na Hané - TJ Šumperk
11 : 28
3.5. 09:00
OG020
TJ Šumperk - U.Hradiště
15 : 22
Zlínská liga - muži
7.6. 15:00
ZA056
Veselá - Holešov
26 : 21
7.6. 14:00
ZA053
Val.Meziříčí - U.Hradiště
30 : 25
31.5. 14:30
ZA049
Veselá - Val.Meziříčí
28 : 20
31.5. 10:30
ZA030
Veselá - Zlín B
30 : 22
11.5. 14:00
ZA039
Veselá - U.Hradiště
33 : 21
11.5. 12:00
ZA037
Val.Meziříčí - Zlín B
32 : 34
3.5. 14:00
ZA034
U.Hradiště - Bystřice p.H. "B"
24 : 22
6.10. 10:30
ZA015
Holešov - U.Hradiště
35 : 28
5.10. 14:00
ZA013
Val.Meziříčí - Bystřice p.H. "B"
16 : 26
Zlínská liga - starší žáci
27.5. 17:45
ZC078
Zubří - Bystřice p.H.
39 : 24
14.5. 17:00
ZC083
Vsetín - Zubří
30 : 23
5.4. 11:00
ZC063
Rožnov p.R. - Zlín "A"
16 : 20
16.11. 11:30
ZC045
Zlín "A" - Zubří B
39 : 12
12.11. 16:45
ZC043
Vsetín - Zlín "B"
31 : 22
15.9. 11:00
ZC001
Zubří B - Napajedla
22 : 26
15.9. 10:00
ZC002
Zubří - Zlín "A"
22 : 16
Zlínská liga - mladší žactvo I
16.11. 12:45
ZD042
Zlín "B"_d - U.Hradiště_ch
13 : 19
16.11. 10:15
ZD044
Zlín "A"_d - Zubří "A"_ch
27 : 32
21.9. 09:00
ZD008
Zlín "A"_d - U.Hradiště_ch
27 : 15
15.9. 08:00
ZD002
Zubří "A"_ch - Zlín "A"_ch
39 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo II
10.11. 11:00
ZDB039
L.Zubří_d - Bystřice p.H._ch
30 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.