Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 13:30
A52
Plzenec "B" - Košutka B
26 : 35
6.10. 17:00
A20 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
30 : 23
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA185
Karviná - Zlín
27 : 26
29.3. 17:00
AA169
KP Brno - Kopřivnice
32 : 30
1.3. 18:00
AA131
Dukla - Přerov
29 : 26
4.12. 18:00
AA085
Lovosice - Kopřivnice
32 : 24
17.11. 16:00
AA061
Zlín - Kopřivnice
34 : 22
5.10. 18:30
AA035
Dukla - KP Brno
27 : 24
28.9. 15:30
AA030
Lovosice - Hranice
33 : 26
15.9. 10:30
AA009
Hranice - KP Brno
29 : 23
1.liga mužů
15.2. 18:00
AB067
Strakonice - Jičín "B"
38 : 24
23.11. 15:00
AB049
Strakonice - Dvůr Králové
27 : 18
2 liga mužů JZČ
6.5. 19:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Košutka
27 : 16
12.4. 11:00
AC113
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 18
22.3. 18:00
AC097
Šťáhlavy "B" - Třeboň
25 : 37
20.10. 09:30
AC028
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice
37 : 24
2.liga mužů SVČ
23.2. 17:00
AD074
HC Žatec - HK Lovosice B
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.4. 15:00
AG113
Talent Plzeň - Karviná
30 : 14
20.10. 13:30
AG028
Talent Plzeň - Zubří
34 : 23
1.liga mladších dorostenců
12.4. 13:00
AJ113
Talent Plzeň - Karviná
20 : 26
15.2. 16:00
AJ069
Strakonice - Karviná
22 : 24
23.11. 13:00
AJ054
Strakonice - Zubří
25 : 37
20.10. 11:30
AJ028
Talent Plzeň - Zubří
37 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 16:00
AK063
SSK Talent Plzeň B - Liberec
45 : 22
1.12. 16:00
AK055
HK B Most - Č.Budějovice
30 : 24
Český pohár mužů
2.10. 20:30
AN058
Praha 4 - Jičín
24 : 38
W.H.I.L.
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
14
0
2
515 : 232
28
2
Veselí n.M.
16
12
0
4
385 : 248
24
3
SKH Velká n.V.
16
10
0
6
365 : 297
20
4
Hodonín
16
4
0
12
312 : 482
8
5
Měnín
16
0
0
16
193 : 511
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
96
Veronika Velebová
HK Ivančice
87
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
21
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
14
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Čermáková
Sokol Měnín
16
Nikol Vudiová
Sokol Měnín
8
Tereza Nováková
Sokol Měnín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.