Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
13.4. 16:00
AE111
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 28
30.3. 18:00
AE105
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
22.2. 11:00
AE077
Telnice - Prostějov
32 : 25
14.2. 20:30
AE072
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
2.liga mužů SM
8.3. 17:30
AF090
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
17.11. 17:00
AF046
Vsetín - Ostrava
29 : 24
26.10. 16:00
AF031
Rožnov p.R. - Hranice B
33 : 33
28.9. 16:00
AF007
Rožnov p.R. - Ostrava
32 : 38
2.liga starších dorostenců M
26.4. 08:00
AI120
Prostějov - Přerov
31 : 26
22.2. 13:00
AI077
Sokol Telnice - Prostějov
13 : 19
16.2. 14:00
AI072
Olomouc - Zlín
24 : 24
8.12. 16:00
AI061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 44
24.11. 13:00
AI054
Přerov - Prostějov
23 : 26
17.11. 15:00
AI046
Vsetín - Olomouc
47 : 41
26.10. 14:00
AI031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
31 : 25
28.9. 14:00
AI007
Rožnov p.R. - Olomouc
38 : 23
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
26.4. 12:00
AL120
Prostějov - Velké Meziříčí
40 : 31
13.4. 14:00
AL111
Sokolnice - TJ Sokol Luhačovice
27 : 40
30.3. 16:00
AL105
Sokol Juliánov - Zlín
31 : 37
8.3. 15:30
AL090
V. Bystřice - Sokol Juliánov
34 : 27
8.12. 14:00
AL061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 27
1.12. 10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice - Velké Meziříčí
31 : 32
26.10. 12:00
AL031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
37 : 30
13.10. 10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice - Bystřice p.H.
36 : 15
28.9. 12:00
AL007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 33
22.9. 10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
27 : 24
Žákovská liga starších žáků
2.3. 13:30
AO096
Liberec A - HK B Most
12 : 16
2.3. 11:00
AO094
HK B Most - Zubří
19 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.