Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 10:00
AE120
Prostějov - V. Meziříčí
34 : 23
13.4. 16:00
AE111
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 28
30.3. 18:00
AE105
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
22.2. 11:00
AE077
Telnice - Prostějov
32 : 25
14.2. 20:30
AE072
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
2.liga mužů SM
8.3. 17:30
AF090
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
17.11. 17:00
AF046
Vsetín - Ostrava
29 : 24
26.10. 16:00
AF031
Rožnov p.R. - Hranice B
33 : 33
28.9. 16:00
AF007
Rožnov p.R. - Ostrava
32 : 38
2.liga starších dorostenců M
26.4. 08:00
AI120
Prostějov - Přerov
31 : 26
22.2. 13:00
AI077
Sokol Telnice - Prostějov
13 : 19
16.2. 14:00
AI072
Olomouc - Zlín
24 : 24
8.12. 16:00
AI061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 44
24.11. 13:00
AI054
Přerov - Prostějov
23 : 26
17.11. 15:00
AI046
Vsetín - Olomouc
47 : 41
26.10. 14:00
AI031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
31 : 25
28.9. 14:00
AI007
Rožnov p.R. - Olomouc
38 : 23
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
26.4. 12:00
AL120
Prostějov - Velké Meziříčí
40 : 31
13.4. 14:00
AL111
Sokolnice - TJ Sokol Luhačovice
27 : 40
30.3. 16:00
AL105
Sokol Juliánov - Zlín
31 : 37
8.3. 15:30
AL090
V. Bystřice - Sokol Juliánov
34 : 27
8.12. 14:00
AL061
Zlín - Rožnov p.R.
29 : 27
1.12. 10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice - Velké Meziříčí
31 : 32
26.10. 12:00
AL031
Rožnov p.R. - HK Ivančice
37 : 30
13.10. 10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice - Bystřice p.H.
36 : 15
28.9. 12:00
AL007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 33
22.9. 10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
27 : 24
Žákovská liga starších žáků
2.3. 13:30
AO096
Liberec A - HK B Most
12 : 16
2.3. 11:00
AO094
HK B Most - Zubří
19 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.