Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
2.3. 08:30
AO092
Zubří - Liberec A
15 : 18
19.1. 13:40
AO038
Ivančice A - Dukla 6
15 : 23
19.1. 13:00
AO037
V. Bystřice - HK B Most
23 : 3
19.1. 11:40
AO035
HK B Most - Dukla 6
10 : 15
19.1. 10:20
AO033
Dukla 6 - Vsetín
17 : 18
19.1. 09:00
AO031
Vsetín - V. Bystřice
18 : 20
Český pohár žen
7.9. 17:00
APR002
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
1.liga starších dorostenek
8.5. 14:00
AU043
HK Veselí n.M. - Slavia
34 : 31
4.5. 14:30
AU045
Olomouc - Zlín
31 : 24
15.3. 17:30
AU025
HK Veselí n.M. - Olomouc
20 : 21
1.liga mladší dorostenky
4.5. 16:30
AW045
Olomouc - Zlín
30 : 29
2.liga mladších dorostenek-M
4.5. 12:30
AWB045
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
35 : 13
1.2. 16:00
AWB001
HK Hodonín - DHK Zora Olomouc B
33 : 31
Jihomoravská liga st. žáků
13.4. 12:00
LF111
Sokolnice - SK Kuřim
35 : 17
30.3. 12:30
LF105
Juliánov - Hustopeče
23 : 22
Jihomoravská liga ml. žáků
13.4. 10:30
LH111
Sokolnice - SK Kuřim
24 : 16
30.3. 14:00
LH105
Juliánov - Hustopeče
19 : 11
LOLK mladší dorost - jaro
5.4. 12:00
OG004
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 31
5.4. 10:30
OG006
TJ Šumperk - Senice na Hané
31 : 22
5.4. 09:00
OG002
U.Hradiště - TJ Šumperk
17 : 15
Zlínská liga - muži
8.6. 14:30
ZA055
Zlín B - Bystřice p.H. "B"
29 : 41
31.5. 14:00
ZA052
U.Hradiště - L.Zubří
22 : 31
24.5. 13:00
ZA046
Zlín B - U.Hradiště
43 : 32
18.5. 10:30
ZA041
Bystřice p.H. "B" - Val.Meziříčí
37 : 22
10.11. 14:30
ZA011
U.Hradiště - Veselá
22 : 23
3.11. 11:45
ZA027
Bystřice p.H. "B" - Zlín B
30 : 31
6.10. 16:00
ZA016
Zlín B - L.Zubří
36 : 27
15.9. 13:00
ZA002
Zlín B - Veselá
25 : 27
Zlínská liga - starší žáci
5.4. 15:00
ZC064
Uherské Hradiště - Zubří B
41 : 16
10.11. 13:00
ZC040
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
22 : 31
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.