Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD122
Zruč n.S. - Kolín
27 : 25
2.liga mužů JM
26.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Hustopeče
31 : 35
12.4. 17:00
AE109
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
41 : 28
22.3. 17:00
AE097
Ivančice - Kostelec n.H.
28 : 17
8.3. 16:30
AE088
Brno B - Prostějov
31 : 29
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
23.11. 17:00
AE053
Ivančice - SK Kuřim
34 : 25
26.10. 17:00
AE032
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 23
19.10. 11:00
AE026
Maloměřice - Juliánov
27 : 25
13.10. 11:00
AE020
Ivančice - Olomouc
26 : 26
6.10. 18:00
AE013
Juliánov - Kostelec n.H.
16 : 27
1.liga starších dorostenců
8.3. 14:30
AG088
Handball KP Brno - Zubří
28 : 41
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 17:00
AH073
D. Cerekev - ELP Jablonec
22 : 29
7.12. 15:00
AH062
D. Cerekev - TJ košutka
28 : 34
9.11. 17:00
AH040
D. Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
26.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
24 : 46
22.3. 15:00
AI097
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 26
23.11. 13:00
AI053
HK Ivančice - SK Kuřim
24 : 20
19.10. 13:00
AI026
Maloměřice - Vsetín
24 : 32
13.10. 13:00
AI020
HK Ivančice - Olomouc
27 : 27
21.9. 15:00
AI001
SK Kuřim - Rožnov p.R.
16 : 44
1.liga mladších dorostenců
8.3. 12:30
AJ088
KP Brno - Zubří
23 : 41
2.liga mladších dorostenců Č
1.12. 15:00
AK057
1.HC Pardubice - Třeboň
33 : 29
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL109
Velké Meziříčí - Rožnov p.R.
26 : 40
15.2. 13:00
AL069
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 32
23.11. 13:00
AL053
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
29 : 41
26.10. 15:00
AL032
Velké Meziříčí - Sokolnice
37 : 22
13.10. 09:00
AL020
HK Ivančice - Litovel
41 : 34
6.10. 16:00
AL013
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
25 : 27
2.liga žen Č
1.12. 13:00
AS060
DHK Pardubice - Č.Budějovice
23 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.