Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
23.2. 13:00
AL075
DTJ Polanka - HK Ivančice
28 : 35
7.12. 13:00
AL064
HK Ivančice - V. Bystřice
38 : 37
30.11. 15:30
AL058
V. Bystřice - Sokolnice
47 : 27
16.11. 17:00
AL044
Prostějov - HK Ivančice
43 : 35
27.10. 12:00
AL036
V. Bystřice - Bystřice p.H.
34 : 25
28.9. 17:00
AL011
Prostějov - V. Bystřice
41 : 29
22.9. 12:00
AL003
V. Bystřice - Velké Meziříčí
28 : 34
2.liga žen M
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
13.10. 16:00
AT010
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
21 : 27
1.liga starších dorostenek
27.4. 11:00
AU044
Zlín - Kobylisy
42 : 28
Liga starších dorostenek-M-sk.A
29.9. 14:30
AUC004
Olomouc - DHK Pardubice
39 : 18
1.liga mladší dorostenky
27.4. 13:00
AW044
Zlín - Poruba
18 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 11:00
AWB022
HK Hodonín - DHK Pardubice
36 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
29.9. 16:30
AYA004
Olomouc - DHK Pardubice
53 : 8
Jihomoravská liga mužů
3.5. 18:45
LA030
HK Ivančice B - Tišnov
32 : 28
LOLK muži
4.5. 17:00
OA041
Dřevohostice - Droždín
16 : 16
27.10. 14:00
OA002
SK Velká Bystřice B - Přerov "B"
31 : 16
19.10. 11:30
OA026
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 19
13.10. 14:00
OA023
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
27 : 23
22.9. 14:00
OA009
SK Velká Bystřice B - Droždín
27 : 28
LOLK starší žáci
7.6. 08:30
OB121
Horka nad Moravou - Centrum Haná
17 : 27
26.10. 15:30
OB047
V. Bystřice - STM Olomouc B
60 : 4
19.10. 10:00
OB041
Litovel - Horka nad Moravou
26 : 22
12.10. 14:20
OB031
Centrum Haná - Hranice
31 : 14
22.9. 10:00
OB013
Velká Bystřice B - Centrum Haná
25 : 33
21.9. 15:30
OB014
V. Bystřice - Žeravice
40 : 12
LOLK mladší žáci
26.4. 11:30
OC116
STM Olomouc 2002 - Šumperk
26 : 6
27.10. 10:30
OC054
Velká Bystřice B - Senice na Hané
18 : 12
26.10. 14:00
OC055
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
28 : 3
19.10. 13:00
OC048
Litovel - Šumperk
20 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.