Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
Český pohár žen
8.9. 11:00
APR008
Milevsko - Strakonice
26 : 32
2.liga žen Č
26.4. 16:00
AS126
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 12:30
AWA034
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
16.2. 12:00
AWB011
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 25
Žákovská liga starších žaček
22.3. 17:50
AZ154
Zlín "B" - Ivančice
13 : 14
22.3. 17:10
AZ153
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
22.3. 16:30
AZ152
Ivančice - Slavia
21 : 13
22.3. 14:30
AZ149
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
22.3. 13:10
AZ147
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
22.3. 12:30
AZ146
Slavia - Žirovnice
11 : 12
9.2. 15:55
AZ079
Poruba - Žirovnice
9 : 17
9.2. 14:15
AZ077
Kobylisy II - Poruba
24 : 17
9.2. 11:45
AZ074
Kobylisy II - Zlín "B"
18 : 17
9.2. 10:55
AZ073
Velká Bystřice - Žirovnice
7 : 14
9.2. 09:15
AZ071
Žirovnice - Kobylisy II
16 : 18
19.1. 15:20
AZ057
J.Hradec - DHK B Most
12 : 8
19.1. 13:20
AZ054
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
19.1. 12:00
AZ052
SKH Velká n.V. - J.Hradec
17 : 11
19.1. 10:00
AZ049
J.Hradec - Zlín "A"
4 : 16
19.1. 08:40
AZ047
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
15 : 11
19.1. 08:00
AZ046
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.