Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.4. 18:00
AE112
Olomouc - Juliánov
29 : 28
2.3. 15:00
AE081
Prostějov - Maloměřice
24 : 28
28.9. 16:00
AE007
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
2.liga mužů SM
27.4. 10:30
AF119
Šumperk - Hranice B
28 : 24
16.3. 10:30
AF096
Hranice B - Napajedla
20 : 25
8.3. 15:30
AF087
MHK Karviná - Trnávka
26 : 25
15.2. 16:00
AF067
Rožnov p.R. - Šumperk
22 : 28
8.12. 17:00
AF066
Zubří B - Šumperk
39 : 32
24.11. 17:00
AF051
Ostrava - V. Bystřice
32 : 26
12.10. 16:00
AF019
Rožnov p.R. - Napajedla
26 : 25
1.liga starších dorostenců
8.12. 13:00
AG066
Zubří - Jičín
29 : 25
24.11. 15:00
AG051
Ostrava - Karviná
22 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.4. 16:00
AI112
Olomouc - Vsetín
37 : 37
2.3. 13:00
AI081
Prostějov - Maloměřice
34 : 29
15.2. 14:00
AI067
Rožnov p.R. - SK Kuřim
40 : 24
12.10. 14:00
AI019
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
42 : 19
1.liga mladších dorostenců
8.12. 15:00
AJ066
Zubří - Jičín
37 : 32
24.11. 13:00
AJ051
Ostrava - Karviná
16 : 24
2.liga mladších dorostenců M
2.3. 17:00
AL081
Prostějov - Bystřice p.H.
30 : 20
15.2. 12:00
AL067
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
33 : 26
12.10. 12:00
AL019
Rožnov p.R. - Sokolnice
36 : 27
Český pohár žen
8.9. 18:00
APR003
Karviná - Olomouc
25 : 23
2.liga žen M
4.5. 16:00
AT058
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
29.3. 17:00
AT048
Karviná - Olomouc
20 : 20
5.10. 17:30
AT009
Karviná - V. Meziříčí
26 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
9.11. 18:00
AUD019
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
11 : 31
Liga mladších dorostenek M-sk.B
5.10. 15:30
AYB009
Karviná - Zábřeh
28 : 25
Moravskoslezská liga muži
6.4. 10:00
NA046
Krmelín - Hlučín
23 : 28
20.10. 10:30
NA026
Krmelín - Třinec
34 : 14
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.5. 10:15
NC035
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.