Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
4.5. 15:00
AB121
Bohunice - Strakonice
30 : 28
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
26.4. 17:00
AB120
Bohunice - Náchod
31 : 19
13.4. 16:30
AB110
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
30.11. 18:00
AB060
Dvůr Králové - Loko Louny
30 : 23
9.11. 17:00
AB040
Litovel - Jičín "B"
33 : 25
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
4.5. 10:30
AE126
Hustopeče - Brno B
28 : 23
2.liga mužů SM
10.5. 17:00
AF129
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
22.3. 11:00
AF099
Ostrava - Zubří B
33 : 25
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
10.5. 15:00
AG129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
26 : 29
22.3. 13:00
AG099
Ostrava - Zubří
19 : 33
15.3. 16:00
AG091
Kopřivnice - Karviná
30 : 20
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
1.liga mladších dorostenců
10.5. 13:00
AJ129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
35 : 35
22.3. 15:00
AJ099
Ostrava - Zubří
17 : 34
15.3. 18:00
AJ091
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 16:00
AK060
D.Králové - Loko Louny
30 : 28
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
9.11. 15:00
AL040
Litovel - TJ Sokol Luhačovice
29 : 29
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
15.9. 15:00
AN041
Droždín - V. Bystřice
28 : 29
1.liga žen
26.4. 15:00
AR126
Bohunice - SVŠ Plzeň A
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.