Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
5.4. 15:00
AI130
Sokol Telnice - HK Ivančice
23 : 42
9.3. 09:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Rožnov p.R.
29 : 50
1.12. 15:00
AI058
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
22 : 20
19.10. 16:00
AI029
Olomouc - Přerov
28 : 19
1.liga mladších dorostenců
17.11. 13:15
AJ047
Karviná - Talent Plzeň
24 : 21
29.9. 14:30
AJ009
N.Veselí - KP Brno
32 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
12.10. 14:30
AK021
Náchod - Loko Louny
20 : 29
Český pohár mužů
5.3. 19:00
AN080
Jičín - Dukla
25 : 26
23.10. 18:30
AN070
Zlín - KP Brno
22 : 26
2.10. 18:00
AN062
V. Bystřice - Zlín
23 : 33
15.9. 17:30
AN043
Ivančice - Sokolnice
33 : 30
W.H.I.L.
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP131
Zlín - Olomouc
29 : 15
22.2. 18:00
AP099
Poruba - Slavia
32 : 20
18.1. 18:00
AP070
Veselí n.M. - Michalovce
24 : 34
3.11. 18:00
AP040
Poruba - Šaľa
25 : 23
5.10. 18:00
AP029
Poruba - Olomouc
29 : 21
31.8. 16:45
AP002
Zlín - Slavia
23 : 36
Český pohár žen
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
Jihomoravská liga mužů
15.9. 15:30
LA028
HK Ivančice B - SK Kuřim B
25 : 21
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.