Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 15:00
AA190
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
18.5. 17:00
AA188
Zubří - Karviná
39 : 25
10.5. 18:30
AA154
Dukla - Lovosice
29 : 21
27.4. 16:00
AA149
Frýdek-Místek - Lovosice
25 : 28
15.3. 17:00
AA164
KP Brno - Přerov
28 : 29
1.3. 18:00
AA130
Karviná - Hranice
26 : 26
23.2. 10:30
AA126
Zlín - KP Brno
21 : 23
9.2. 10:30
AA112
Plzeň - Dukla
22 : 23
2.2. 17:30
AA107
Zubří - Lovosice
27 : 33
29.1. 18:00
AA102
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 25
11.12. 18:00
AA088
KP Brno - Zubří
28 : 23
30.11. 18:30
AA078
Dukla - Jičín
29 : 23
24.11. 10:30
AA069
Přerov - Karviná
33 : 28
10.11. 17:00
AA059
Frýdek-Místek - Plzeň
16 : 27
26.10. 17:00
AA049
KP Brno - Kopřivnice
33 : 29
13.10. 17:00
AA037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
24 : 18
25.9. 18:00
AA022
Zubří - KP Brno
30 : 25
22.9. 10:30
AA014
Karviná - Jičín
23 : 20
8.9. 17:00
AA004
Frýdek-Místek - Hranice
27 : 32
1.liga mužů
29.3. 17:00
AB108
Náchod - N.Veselí
33 : 25
17.11. 17:00
AB047
Karviná B - Loko Louny
37 : 25
12.10. 17:00
AB021
Náchod - Loko Louny
34 : 23
29.9. 16:30
AB009
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
2.liga mužů JM
5.4. 17:00
AE130
Telnice - Ivančice
25 : 19
1.12. 17:00
AE058
Telnice - Sokolnice
31 : 28
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
2.liga mužů SM
9.3. 10:45
AF085
Napajedla - Rožnov p.R.
28 : 25
1.liga starších dorostenců
17.11. 15:00
AG047
Karviná - Talent Plzeň
25 : 30
12.10. 12:30
AG021
Náchod - Talent Plzeň
28 : 35
29.9. 12:30
AG009
N.Veselí - Handball KP Brno
39 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.