Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Bedřich Nehyba
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
22.3. 15:00
AH099
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
22 : 34
Liga Vysočiny - muži
22.3. 17:00
JA014
D. Cerekev - Třešť
31 : 24
Jihomoravská liga mužů
11.5. 11:00
LA035
Hostěrádky - HK Ivančice B
22 : 19
4.5. 11:00
LA029
Újezd u Brna - SK Kuřim B
24 : 31
6.4. 11:00
LA045
Újezd u Brna - Hostěrádky
20 : 20
27.10. 11:00
LA024
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
23 : 23
20.10. 10:30
LA017
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 29
15.9. 17:00
LA025
SHC Maloměřice B - Újezd u Brna
30 : 31
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 10:30
LF087
Hustopeče - Újezd u Brna
37 : 13
25.5. 17:30
LF078
Juliánov - SK Kuřim
37 : 22
18.5. 14:00
LF071
KP Brno - Sokolnice
18 : 29
4.5. 09:30
LF122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 29
27.4. 15:30
LF067
SK Kuřim - Ivančice B
12 : 47
27.4. 10:30
LF119
SK Kuřim - Ivančice A
4 : 45
6.4. 09:30
LF095
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 25
10.11. 10:30
LF040
Nové Bránice - SK Kuřim
34 : 17
26.10. 10:30
LF033
Bohunice - Nové Bránice
17 : 20
28.9. 10:30
LF011
Bohunice - Telnice
16 : 17
Jihomoravská liga st. žákyň
1.5. 17:00
LG055
SKH Velká n.V. - Měnín
15 : 12
19.4. 10:45
LG036
Hodonín - Veselí n.M.
15 : 27
12.10. 10:45
LG011
Hodonín - Ivančice
18 : 51
Jihomoravská liga ml. žáků
8.6. 09:00
LH087
Hustopeče - Újezd u Brna
24 : 29
25.5. 16:00
LH078
Juliánov - SK Kuřim
16 : 19
18.5. 12:30
LH071
KP Brno - Sokolnice
21 : 20
4.5. 08:00
LH122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 21
27.4. 14:00
LH067
SK Kuřim - Ivančice B
15 : 15
12.4. 10:30
LH114
KP Brno - SHC Maloměřice
34 : 7
6.4. 08:00
LH095
Újezd u Brna - Nové Bránice
18 : 16
1.3. 09:30
LH089
SHC Maloměřice - SK Kuřim
6 : 30
10.11. 09:00
LH040
Nové Bránice - SK Kuřim
13 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.