Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Prudký
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Vysočiny - muži
26.4. 18:00
JA020
Třešť - D. Cerekev
25 : 24
Jihomoravská liga mužů
18.5. 11:00
LA049
Újezd u Brna - HK Ivančice B
20 : 12
4.5. 10:30
LA032
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
35 : 25
6.4. 15:00
LA047
SK Kuřim B - Nové Bránice
18 : 20
30.3. 11:00
LA037
Újezd u Brna - Tišnov
29 : 25
29.3. 14:00
LA040
Bohunice B - Nové Bránice
29 : 25
20.10. 10:30
LA019
Nové Bránice - SK Kuřim B
24 : 20
29.9. 11:00
LA005
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 22
27.9. 19:00
LA007
HK Ivančice B - Hostěrádky
35 : 25
22.9. 11:00
LA003
Hostěrádky - Bohunice B
17 : 17
15.9. 17:00
LA027
Bohunice B - Tišnov
33 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
3.6. 19:15
LF121
Ivančice B - Bohunice
36 : 26
3.6. 17:00
LF110
Ivančice A - Bohunice
49 : 15
1.6. 12:00
LF084
Sokolnice - Nové Bránice
30 : 27
24.5. 13:30
LF115
KP Brno - Ivančice B
17 : 34
24.5. 10:30
LF075
KP Brno - Ivančice A
14 : 45
23.5. 19:45
LF127
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
23.5. 17:30
LF083
Ivančice A - Hustopeče
44 : 16
18.5. 09:30
LF069
Újezd u Brna - Telnice
14 : 26
3.5. 12:00
LF124
Sokolnice - Telnice
24 : 33
6.4. 13:30
LF093
SK Kuřim - KP Brno
25 : 32
30.3. 14:30
LF109
Újezd u Brna - Ivančice B
15 : 44
30.3. 09:30
LF108
Újezd u Brna - Ivančice A
10 : 59
29.3. 12:00
LF107
Bohunice - Sokolnice
34 : 31
23.3. 12:00
LF098
Sokolnice - Újezd u Brna
33 : 17
23.11. 10:30
LF025
Ivančice B - Telnice
45 : 26
23.11. 08:00
LF064
Ivančice A - Telnice
49 : 10
9.11. 11:45
LF043
Ivančice B - Újezd u Brna
36 : 14
27.10. 12:15
LF032
Újezd u Brna - Sokolnice
12 : 18
20.10. 12:15
LF029
Nové Bránice - Újezd u Brna
46 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina B - 3. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Hostěrádky
13 : 11
video
online
Telnice - Juliánov
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
3
3
0
0
67 : 40
6
2
Juliánov
3
2
0
1
51 : 46
4
3
Újezd u Brna
3
1
0
2
40 : 53
2
4
Hostěrádky
3
0
0
3
36 : 55
0
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.