Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Radovan Grimm
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1954
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
11.5. 11:00
LA035
Hostěrádky - HK Ivančice B
22 : 19
4.5. 11:00
LA029
Újezd u Brna - SK Kuřim B
24 : 31
12.4. 10:30
LA056
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
3.11. 17:15
LA014
HK Ivančice B - Nové Bránice
23 : 24
13.10. 10:30
LA013
Újezd u Brna - Bohunice B
21 : 22
15.9. 10:30
LA026
Nové Bránice - Hostěrádky
26 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 10:30
LF087
Hustopeče - Újezd u Brna
37 : 13
31.5. 10:00
LF080
SK Kuřim - Telnice
28 : 48
25.5. 15:00
LF077
Telnice - Bohunice
32 : 29
4.5. 09:30
LF122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 29
3.11. 10:00
LF053
Ivančice A - SK Kuřim
42 : 12
13.10. 12:15
LF021
Újezd u Brna - Hustopeče
20 : 29
5.10. 10:30
LF016
KP Brno - Újezd u Brna
21 : 20
28.9. 10:30
LF011
Bohunice - Telnice
16 : 17
15.9. 12:15
LF062
Nové Bránice - KP Brno
26 : 20
Jihomoravská liga st. žákyň
19.4. 10:45
LG036
Hodonín - Veselí n.M.
15 : 27
29.3. 16:30
LG056
Ivančice - Hodonín
42 : 12
16.11. 11:00
LG024
SKH Velká n.V. - Ivančice
23 : 18
19.10. 11:00
LG015
SKH Velká n.V. - Hodonín
30 : 13
Jihomoravská liga ml. žáků
8.6. 09:00
LH087
Hustopeče - Újezd u Brna
24 : 29
31.5. 08:30
LH080
SK Kuřim - Telnice
16 : 22
25.5. 13:30
LH077
Telnice - Bohunice
25 : 16
4.5. 08:00
LH122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 21
1.3. 09:30
LH089
SHC Maloměřice - SK Kuřim
6 : 30
3.11. 08:30
LH053
Ivančice A - SK Kuřim
23 : 19
13.10. 09:00
LH021
Újezd u Brna - Hustopeče
30 : 13
5.10. 09:00
LH016
KP Brno - Újezd u Brna
21 : 28
28.9. 09:00
LH011
Bohunice - Telnice
15 : 26
21.9. 09:30
LH004
SHC Maloměřice - Ivančice A
6 : 27
21.9. 08:15
LH037
SHC Maloměřice - Ivančice B
5 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.