Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Radovan Grimm
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1954
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
11.5. 11:00
LA035
Hostěrádky - HK Ivančice B
22 : 19
4.5. 11:00
LA029
Újezd u Brna - SK Kuřim B
24 : 31
12.4. 10:30
LA056
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
3.11. 17:15
LA014
HK Ivančice B - Nové Bránice
23 : 24
13.10. 10:30
LA013
Újezd u Brna - Bohunice B
21 : 22
15.9. 10:30
LA026
Nové Bránice - Hostěrádky
26 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 10:30
LF087
Hustopeče - Újezd u Brna
37 : 13
31.5. 10:00
LF080
SK Kuřim - Telnice
28 : 48
25.5. 15:00
LF077
Telnice - Bohunice
32 : 29
4.5. 09:30
LF122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 29
3.11. 10:00
LF053
Ivančice A - SK Kuřim
42 : 12
13.10. 12:15
LF021
Újezd u Brna - Hustopeče
20 : 29
5.10. 10:30
LF016
KP Brno - Újezd u Brna
21 : 20
28.9. 10:30
LF011
Bohunice - Telnice
16 : 17
15.9. 12:15
LF062
Nové Bránice - KP Brno
26 : 20
Jihomoravská liga st. žákyň
19.4. 10:45
LG036
Hodonín - Veselí n.M.
15 : 27
29.3. 16:30
LG056
Ivančice - Hodonín
42 : 12
16.11. 11:00
LG024
SKH Velká n.V. - Ivančice
23 : 18
19.10. 11:00
LG015
SKH Velká n.V. - Hodonín
30 : 13
Jihomoravská liga ml. žáků
8.6. 09:00
LH087
Hustopeče - Újezd u Brna
24 : 29
31.5. 08:30
LH080
SK Kuřim - Telnice
16 : 22
25.5. 13:30
LH077
Telnice - Bohunice
25 : 16
4.5. 08:00
LH122
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 21
1.3. 09:30
LH089
SHC Maloměřice - SK Kuřim
6 : 30
3.11. 08:30
LH053
Ivančice A - SK Kuřim
23 : 19
13.10. 09:00
LH021
Újezd u Brna - Hustopeče
30 : 13
5.10. 09:00
LH016
KP Brno - Újezd u Brna
21 : 28
28.9. 09:00
LH011
Bohunice - Telnice
15 : 26
21.9. 09:30
LH004
SHC Maloměřice - Ivančice A
6 : 27
21.9. 08:15
LH037
SHC Maloměřice - Ivančice B
5 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
8 : 20
video
online
Telnice - Ivančice A
19 : 15
video
online
SK Kuřim - Bohunice
23 : 14
video
online
KP Brno - Nové Bránice
20 : 10
video
online
Ivančice B - Hustopeče
20 : 18
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
22
21
1
0
541 : 358
43
2
Telnice
22
19
0
3
489 : 370
38
3
Ivančice A
22
15
1
6
479 : 343
31
4
SK Kuřim
22
14
1
7
478 : 382
27
5
Sokolnice
22
13
0
9
486 : 362
24
6
Bohunice
22
11
0
11
412 : 414
22
7
KP Brno
22
10
0
12
423 : 428
20
8
Ivančice B
22
8
2
12
409 : 464
18
9
Juliánov
22
7
0
15
362 : 450
14
10
Nové Bránice
22
6
2
14
351 : 411
12
11
Hustopeče
22
4
1
17
388 : 541
9
12
SHC Maloměřice
22
0
0
22
182 : 477
0
Tabulka střelců
David Popela
Sokol Telnice
222
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
177
Michal Grepl
HK Ivančice A
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Vorel
HK Ivančice B
21
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
20
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Střebický
HK Ivančice A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno
30
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.