Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 18:30
AE125
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
12.4. 17:00
AE110
Ivančice - Prostějov
23 : 23
10.11. 16:00
AE040
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
2.liga mužů SM
9.3. 11:00
AF088
Polanka - Zubří B
29 : 32
1.3. 16:00
AF079
Rožnov p.R. - Vsetín
30 : 26
16.2. 15:30
AF072
Ostrava - MHK Karviná
30 : 31
8.12. 17:00
AF062
Ostrava - Polanka
30 : 24
30.11. 17:00
AF056
Šumperk - Trnávka
32 : 20
20.10. 17:00
AF028
MHK Karviná - Zubří B
28 : 29
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 12:00
AG104
Karviná - Handball KP Brno
23 : 15
16.2. 13:30
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
23 : 25
8.12. 15:00
AG062
Ostrava - Handball KP Brno
27 : 24
12.10. 16:00
AG019
Kopřivnice - HK Lovosice
42 : 28
2.liga starších dorostenců M
3.5. 16:30
AI125
Olomouc - Maloměřice
37 : 28
12.4. 15:00
AI110
HK Ivančice - Prostějov
45 : 30
9.3. 09:00
AI088
Polanka - Prostějov
33 : 18
1.3. 14:00
AI079
Rožnov p.R. - Vsetín
43 : 24
10.11. 14:00
AI040
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
22.9. 13:00
AI005
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
22 : 23
1.liga mladších dorostenců
29.3. 10:00
AJ104
Karviná - KP Brno
32 : 24
16.2. 11:30
AJ072
Ostrava - Talent Plzeň
27 : 33
8.12. 13:00
AJ062
Ostrava - KP Brno
30 : 22
12.10. 14:00
AJ019
Kopřivnice - HK Lovosice
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 13:00
AL110
HK Ivančice - Prostějov
36 : 44
16.3. 10:30
AL093
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
33 : 24
9.3. 13:00
AL088
DTJ Polanka - Prostějov
29 : 40
1.3. 12:00
AL079
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
41 : 15
22.9. 09:00
AL005
DTJ Polanka - Sokolnice
33 : 22
Český pohár mužů
31.8. 11:00
AN016
Rožnov p.R. - Ostrava
27 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
14
0
2
515 : 232
28
2
Veselí n.M.
16
12
0
4
385 : 248
24
3
SKH Velká n.V.
16
10
0
6
365 : 297
20
4
Hodonín
16
4
0
12
312 : 482
8
5
Měnín
16
0
0
16
193 : 511
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
96
Veronika Velebová
HK Ivančice
87
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
21
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
14
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Čermáková
Sokol Měnín
16
Nikol Vudiová
Sokol Měnín
8
Tereza Nováková
Sokol Měnín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.